Rochester - Jim Clark
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 374 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (14d)
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  303 Main, Preston, MN 55965

  Listing Courtesy Of: Elcor Realty of Rochester Inc.
  I ri - 359 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  521 11th, Rochester, MN 55904

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Results
  I ri - 640 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  161 Cannon Bottom, Red Wing, MN 55066

  Listing Courtesy Of: Draz Real Estate Inc.
  I ri - 39 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  2615 59th, Rochester, MN 55901

  Listing Courtesy Of: Real Broker, LLC.
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  401 Barney, Owatonna, MN 55060

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Venture
  I ri - 39 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  2011 11th, Austin, MN 55912

  Listing Courtesy Of: EXIT Realty Refined
  I ri - 646 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (6d)
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  486 Limestone, Eyota, MN 55934

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 952-855-4273, Mindy Grabau
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  706 8th, Austin, MN 55912

  Listing Courtesy Of: Fawver Agency
  I ri - 136 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  1136 Charland, Pepin, WI 54759

  Listing Courtesy Of: Farm Home Land Realty LLC
  I ri - 1 410 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  160 Sandstone, Eyota, MN 55934

  Listing Courtesy Of: Edina Realty, Inc.
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Jim Clark
  Numri i licencës: 40503899
  Team Mangen

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  Rochester
  2765 Commerce Drive Northwest Rochester, MN 55901
  Zyrë

  Jim Clark
  Licensed Real Estate Broker/Agent 40503899
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.